Nuo 1993 m. padedame kurti namus, kuriuose norisi džiaugtis gyvenimu.

Bulthaup b3 virtuvės sala iš ekspozicijos

29,449.00 17,599.00

Reta proga ir galimybė – ekspozicinės bulthaup b3 virtuvės išpardavimas!

*Kaina nurodyta su virtuvėje integruota ypač kokybiška ir išmania NEFF bei SIEMENS buitine technika.

 

bulthaup b3 – tai premium kategorijos baldas. Virtuvės sala, kurioje telpa visi kertiniai virtuvės elementai – karštis, vanduo ir bendravimas. Atviras bendravimas yra viena svarbiausių bulthaup virtuvių vertybių. Sala ne tik puikiai tarnauja pilnaverčiam maisto ruošimui, bet ir daiktų laikymui eksponuojamose sieninėse lentynose bei lengviems pokalbiams užkandžiaujant prie skulptūriško baro tipo stalo. Visa tai sudaro nuostabų bulthaup b3 komplektą, kurio dizaino sprendimai niekuomet neatsibos ir turtins jūsų namų gyvenimą daugelį metų.

 

bulthaup – tai virtuvės baldų gamintojas iš Vokietijos. Nedidelis šeimos verslas, savo veiklą pradėjęs dar 1949 metais ir tapęs vedliu šiuolaikiniame virtuvių dizaino pasaulyje. Šiandieninėje bulthaup gamyboje rankų darbas derinamas su naujausiomis lazerinėmis technologijomis, kiekviena kolekcija projektuojama ir tobulinama daugelį metų, kartu bendradarbiaujant geriausiems srities specialistams – dizainerių, inžinierių ir mokslininkų komandoms.

Unikalūs technologiniai, konstrukciniai ir ergonominiai sprendimai, neteplūs ir itin sunkiai pažeidžiami paviršiai – savybės, užtikrinančios tvarumą ir maksimalų komfortą gaminant.

bulthaup kompanija yra pelniusi ne vieną pasaulinį apdovanojimą, tarp kurių Europos komisijos ir Europos dizaino medaliai, tarptautinis pripažinimas už profesionalios virtuvės pritaikomumą namų reikmėms.

 

Virtuvėje b3 integruota buitinė technika:

Orkaitė –  NEFF B58VT68N0

Kaitlentė – NEFF T66TS6RN0

Indaplovė – SIEMENS SF64T353SK/45

Kviečiame susisiekti arba apsilankyti mūsų salone ir sužinoti platesnę informaciją apie šį ypatingą pasiūlymą.

Made by:

Susisiekite