Nuo 1993 m. padedame kurti namus, kuriuose norisi džiaugtis gyvenimu.

Interstuhl biuro kėdės

Vokiečių įmonės Interstuhl istorija prasidėjo 1961 metais, kai du vyrai, pasitelkę savo patirtį ir aistrą, sukūrė primąją ergonomišką darbo kėdę. Nuo šaltkalvystės iki kėdžių – sekant eknomikos kylimą, darbinius arklius keičiant mašinomis – tėvas ir sūnus rado naują nišą ir taip pakeitė darbininkų darbo įpročius.

Biuro kėdės, darbo stalai pelnė daugybę apdovonojimų (reddot design, IF, German design ir daug kitų) ne tik dėl savo išskirtinio dizainos, bet ir dėl inovativių sprendimų (Iconic awards).

Gamintojai išskiria tris pagrindinius jų sekmės principus:

  • Įkvėpti technologijos – mes sujungiame išmaniąją technologiją, inovacijas su puikiais ir protingais sprendimais, bei bekompromisiu įsipareigojimu kokybei. Mes nuolatos dirbame Vokietijos inžinerijos srityje. Tai ne tik apibrėžia mūsų produktų kūrimą, bet ir mūsų gamybos procesus.
  • Įkvėpti estetikos – mes tai vadiname „Interstuhl estetika” ir tai yra kur kas daugiau nei išskirtinis dizainas. Mes kuriame produktus pasitelkę aukščiausias technologijas.
  • Įkvėpti efektyvumo – mūsų tikslas turint mažiau pasiekti daugiau. Mes dirbame su visais galimais ištekliais; ekologiniu, ekonominiu ir žmogiškuoju, naudodami jautriausius ir tvariausius būdus.

Iki šių dienų Interstuhl nepriklausoma šeimos kompanija vadovaujasi savo tradiciniu amato paveldu ir dideliu dėmesiu asmeniniams santykiams su klientais ir rinkos partneriais.


https://www.interstuhl.com/I/ia-en/index.php