Nuo 1993 m. padedame kurti namus, kuriuose norisi džiaugtis gyvenimu.

B&O Play nuolaidos

Bang&Olufsen šiuolaikiškų produktų linijos B&O Play ausinių ir garso kolonėlių ypatingi pasiūlymai.

Ausinės Form 2i – Ausinės tapusios B&O Play klasika. Šiandien tai ilgiausiai gyvuojančios ausinės pasaulyje ir laikomas dizaino ikona. 1992 metais jos buvo įtrauktos į nuolatinę ekspoziciją Modernaus Meno (MoMA) muziejuje Niujorke.
Form 2i išsiskiria ne tik dizainu, bet ir puikiai subalansuotu ir autentišku garsu. Lengvos ir patogios ausinės taps nepakeičiama gyvenimo dalimi. . Laidas su mikrofonu bei garso kontrolės mygtukais patogiam valdymui.
Išsirinkite savo mėgstamiausią spalvą.


Pradinė kaina – 149 eurai.
Dabar  Form 2i – 94 eurai. 

Ausinės H6 MK1– Stilingos ausinės pagamintos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, bei skleidžiančios geriausios kokybės garsą savo klasėje. BeoPlay H6 labai patogiomis mūvėti, o taip pat sukuria malonų kasdienės prabangos pojūtį. Beto, kasdienis ausinių naudojimas šioms ausinėms tik prideda žavesio, laikui bėgant jos taps tik gražesnėmis.

Muzika lydi mus gyvenime ir suteikia spalvų, idėjų, pozityvumo. H6 ausinės šiuos potyrius sustiprins kaip niekas kitas ir savo šeimininkui suteiks pasitikėjimo savimi kiekvieną dieną.Pradinė kaina – 299 eurai.
Mūsų salone ausinės H6 MKą kainuoja – 249 eurų. 

AusinėsH3 –  Itin kokybiškos ir patogios į ausis įkišamos BeoPlay H3 ausinės. Ypač lengvos, pagamintos iš vientiso aliuminio, ausinės ne tik autentiškai atkuria skambesį, bet ir stilingai atrodo – atitinka aukščiausius šiuolaikinius poreikius, sukuria neįtikėtiną akustinį efektą.

Ausinių laidas atsparus susipainiojimui. 


Pradinė kaina – 149 eurai.
Dabar H3 – 125 eurai.  

BeoPlay A2 gros ne tik Jūsų turimą, bet ir Jūsų svečių, turinčių telefoną su Bluetooth technologija, muziką. Tai yra visiškai paprasta. Tiesiog palaukite kol baigsis daina, telefone pasirinkite BeoPlay A2 ir tapkite vakaro DJ’umi.

Garso sistemą galite pajungti tiek su laidu, tiek Bluetooth ryšiu. Be to, viduje esantis akumuliatorius leidžia klausytis muzikos ten, kur Jūs esate – jokių elektros laidų ar suvaržymų.

Nors ir būdama maža, BeoPlay A2 užpildys net ir didelę erdvę itin kokybiška, subalansuota ir sodria muzika.


Pradinė kaina – 399 eurai.
Dabar BeoPlay A2 – 299eurų.


*Prekių kiekis ribotas