Nuo 1993 m. padedame kurti namus, kuriuose norisi džiaugtis gyvenimu.

Atsiverianti magija

Lyg drugelio sparnų mostas:

Dvi kruopščiai iš ąžuolo ir aliuminio pagamintos detalės prasiskleidžia, itin plonas ekranas kyla už jų į idealų žiūrėjimo aukštį. Stulbinantis Beovision Harmony dizainas dar kartą demonstruoja – kompromisų nepripažįstantį Bang & Olufsen – požiūrį į dizainą, meistrystę ir garso kokybę.

UAB „Beola“ šiandien pristatė Beovision Harmony – televizijos patirtį, pakylėjančią bet kurio būsto erdvės estetiką ir užpildančią ją įspūdingu garsu.

Kai Beovision Harmony yra išjungtas arba groja muzika, itin plonas ekranas nusileidžia prie grindų pusiau dengiamas dviejų meistriškai pagamintų ąžuolo ir aliuminio plokščių, slepiančių galingą garso sistemą. Beovision Harmony įjungus, plokštės prasiskleidžia lyg drugelio sparnai, o ekranas pakyla į idealų žiūrėjimo aukštį. Išjungus, ši tiksliai suderinta choreografija ir vėl pasikartoja, tik atvirkščiai.

„Nepriekaištingas vaizdas ekrane ir erdvinis garsas sukuria užburiantį žiūrėjimo potyrį, tačiau – didelis tamsus ekrano stačiakampis prie stilingos būsto estetikos dera retai. Beovision Harmony mes įkūrėme kaip interjero elementą, mažinantį vizualinį ekrano poveikį ir sukuriantį tai, kas paliečia mūsų emocijas“ – sako John Mollanger, „Bang & Olufsen“ prekės ženklo ir rinkos vykdomasis viceprezidentas.

Priekinės plokštumos iš kruopščiai išdailinto ąžuolo ir aliuminio – slepia išskirtinę garso sistemą, suderintą it muzikos instrumentas. Sudėtinga medžio ir metalo paviršiaus struktūra suprojektuota maksimaliai atskleidžiant šios trijų kanalų skaitmeninės garso sistemos galimybes. Drauge Su LG aukščiausios klasės 77 colių (195 cm) įstrižainės OLED ekranu, pasižyminčiu dar didesniu ryškumu ir stulbinančiomis spalvomis, šis prabangos ir estetikos įsikūnijimas leis visiškai naujai patirti kino filmų, sporto renginių ir mėgstamiausių televizijos laidų įspūdžius.

Stiprybė – istorijoje

Beovision Harmony – koncepcija kilo iš vieno – labiausiai pamėgtų „Bang & Olufsen” produktų. „Capri“ serijos televizoriai, pristatyti 1959 metai, buvo sukurti pilnai integruoti į svetainę. Televizoriaus apdailos detalės iš tikmedžio derėjo su tuomet interjeruose dominavusio medžiu. 1964 metų modelis Beovision Capri 611 FM SJ – pirmą kartą suderino televizorių ir radijo imtuvą viename nenaudojama aparatūra tiesiog „išnykdavo“ interjere.

„Mes dalinamės savo aistra jau beveik 100 metu. Pagrindinė mūsų misija – buvo ir liko – tobulai įvaldžius garso ir vaizdo technologijos suteikti joms dizaino rūbą, tinkantį ir trokštamą visų. Medis visada buvo reikšmingas šiaurės šalių architektūroje ir dizaine, o ypač namų balduose, nes jis suteikia individualumo, yra tvirtas ir universalus. Mes esame laimingi galėdami atliepti šią tradiciją naujuoju Beovision Harmony“ – sako John Mollanger.

Namus užpildančios pramogos

Beovision Harmony sukurtas kaip namų centras. Patikimą ir galingą jo garso sistemą galėsite išnaudoti pasinaudodami integruotomis Tune-In ir Deezer muzikos transliavimo paslaugomis. Muziką galima transliuoti ir tiesiogiai iš išmaniojo telefono per Apple Airplay 2, Chromecast ar Bluetooth. Beovision Harmony įdiegta naujausia LG webOS 4,5 platforma, leidžianti džiaugtis Netflix, Amazon, Youtube medijų kanalais.

Beovision Harmony taip pat suderinta su gausia „Bang & Olufsen“ multiroom produktų kolekcija. Norinčius pasinerti į aukščiausios klasės erdvinio garso (surround sound) pasaulį, Beovision Harmony nustebins integruoto 7.1 erdvinio garso dekoderio galimybėmis ir prijungti iki 8 aukščiausios klasės Beolab kolonėlių pavyzdžiui Beolab 18, Beolab 50, Beolab 90.

Visi vaizdo ar garso šaltiniai ir papildomi įrenginiai, prisijungti prie šio televizoriaus gali būti valdomi vienu Beoremote One pultu, iš vientiso aliuminio ekstruzijos būdu sutvertu estetikos ir ergonomikos šedevru.

Debiutas – 2019m. Milano dizaino savaitėje

Beovision Harmony  prototipas buvo pristatytas Milano dizaino savaitėje balandžio 9-14 dienomis kaip parodos „93 metai magijos: dialogas tarp praeities ir dabarties“ Dalis joje kurdami aplinką, kurioje galėtų pristatyti nepakartojamą „Bang & Olufsen“ požiūrį į inovacijas ir nuostabų garsą, „Bang & Olufsen” glaudžiai bendradarbiavo su muziejais ir kolekcininkais.