Nuo 1993 m. padedame kurti namus, kuriuose norisi džiaugtis gyvenimu.

Akustinė Alchemija

Beosound Stage yra pirmoji – „Bang & Olufsen“ garso sistema, kurią galėsite prisijungti prie kitų gamintojų televizorių.

UAB „Beola“, jau 26 metus Lietovoje atstovaujanti – „Bang & Olufsen”, pristato Beosound Stage garso juostą (sound bar), pasižyminčią puikiu garso ir galios deriniu. Ją galėsite prijungti prie bet kurio televizoriaus. „Bang & Olufsen” garso sistemoje į darnią visumą susipina modernus dizainas ir akustinės inovacijos, leidžiančios sukurti nepaprastai gilų ir galingą skambesį.

„Beosound Stage sukūrėme galingą garso juostą, kuriai norint sukurti svaiginančią muzikinę patirtį papildomai nereikia žemųjų dažnių ir satelitinių garsiakalbių. Pirmą kart išgirdus Beosound Stage jūs iškart pajusite gilų ir galingą garsą, o minimalistinis skandinaviškas dizainas šią garso juostą paverčia išskirtiniu interjero akcentu. Tai yra švarus, elegantiškas ir funkcionalus dizainas.“ – sako Christoffer Østergaard Poulsen, – „Bang & Olufsen“ produkto vadybos vice-prezidentas.

Garso sistema sukurta namams

Beosound stage sukurta bendradarbiaujant su danų studija „NORM Architects“.Tai dalis „Bang & Olufsen“ dizaino strategijos, numatančios technologijų pritaikymą žmogui: pasitelkdami paprastas geometrines formas ir natūralias medžiagas, „Bang & Olufsen“ kuria prasmingus daiktus, priekaištingai derančius jūsų namuose.

Šios garso sistemos dizaino akcentas – paprastas, elegantiškas rėmas iš natūralaus, bronzos spalvos aliuminio arba tamsinto ąžuolo, juosiantis garsiakalbį ir integruojantis lietimui jautrius valdiklius. 2 mm plyšys tarp rėmo ir garsiakalbių dangtelio sukelia lengvumo, net levitacijos iliuziją, sustiprindamas kontrastą tarp kietos išorės ir švelnios, garsui pralaidžios tekstilės.

Dar vienas neprilygstamos – „Bang & Olufsen“ medžiagų apdirbimo meistrystės patvirtinimas – natūralios ir bronzos spalvos rėmas pagamintas iš vientiso aliuminio, o tamsaus ąžuolo iš natūralaus medžio kampus jungiant atvirais „kregždės uodegos“ dygiais – tai būdinga tradicinio skandinaviško baldų dizaino detalė.

11 specialiai sukurtų garsiakalbių

Beosound Stage turi vienuolika garsiakalbių ir kiekvienas iš jų turi savo 50 vatų galios stiprintuvą. Rezultatas – trijų kanalų aktyvi skaitmeninė kolonėlė, kurios garso kokybe liks patenkinti net patys išrankiausi klausytojai.

  • „Bang & Olufsen“ garso akustikos inžinieriai pasirinko didesnius, pagal užsakymą sukurtus žemųjų dažnių garsiakalbius, kurie leis klausytojui pajusti ypač sodrų ir gilų bosą. Centre sumontuoti keturi tokie 4 colių skersmens garsiakalbiai, pasižymintys mažesniais iškraipymais ir didesne judesio amplitude, o tai leidžia išgauti ypač gilius žemuosius dažnius.
  • Viduriniesiems dažniams centriniame kanale skirti du 11/2 colio viduriniųjų ir 3/4 colio aukštųjų dažnių garsiakalbiai.
  • Kairioji ir dešinioji garso juostos dalys skirtos sukurti erdvinio garso įspūdį.11/2 colio viduriniųjų ir 3/4 colių aukštųjų dažnių garsiakalbiai– kairėje ir dešinėje sumontuoti – vienas prie kito ir pasukti 45 laipsnių kampu.

Dolby Atmos – 3D garso kūrimui

Beosound Stage panaudota naujausia Dolby atmos technologija. Jos dėka pasiekiamas trimačio garso egektas ne vien horizontaliai, bet ir vertikaliai. Atsiri garsai gali judėti, o tai sukuria lėktuvo skrydžio virš jūsų arba daiktų kritimo už jūsų nugaros garsinį pojūtį.

Sujunkite savo nuotaiką su ToneTouch funkcija

Beosound Stage turi skirtingus klausymosi režimus, pritaikytus jūsų klausymosi poreikiams. Jūs galite pasirinkti iš penkių skirtingų režimų: TV,Music, Movie, Night Listening arba None (natūralus). Pasirinkus klausymosi režimą, jį galėsite dar papildomai patikslinti ir priderinti prie savo skonio, naudodami ToneTouch žaismingą ir intuityvų „Bang & Olufsen” ekvalaizerį padedantį lengvai pasirinkti tinkamiausią nustatymą.

Muzika ir Multiroom transliacija

Beosound Stage yra puikus priedas jūsų televizoriui arba savarankiška garso sistema suderinta su naujausiomis garso transliavimo technologijomis: Chromecast, Apple Airplay 2 ir Bluetooth. Šios funkcijos yra prieinamos net tuomet, kai televizorius yra išjungtas, o tai leidžia mėgautis muzika bet kurioje patalpoje.

Kaina ir užsakymai

Nuo lapkričio vidurio priimami Beosound Stage išankstiniai užsakymai. Kainos: Sidabrinė (Natural) ir bronzinė (Bronze Tone) versijos kainuoja 1500 Eur, tamsaus ąžuolo (Smoked Oak) – 2250 Eur.

Apie bendrovę „Beola“

„Beola“ yra seniausia „Bang & Olufsen“ atstovė Rytų ir Centrinėje Europoje. Suradusi rinką „Bang & Olufsen” technikai, kompanija išplėtė savo veiklą. Šiandien mes siūlome virtuvės, svetainės, miegamojo, lauko, biuro bei įvairios paskirties baldus visuomeniniams objektams, „Beoloje“ Rasite ir kilimų, bio židinių, įvairių interjero detalių, virtuvės ir vonios kambario aksesuarų. Mūsų įmonė atstovauja ir kitiems žinomiems Danijos kompanijų prekių ženklams, „Eva Solo“, „Frost“ ir kt., kurie visame pasaulyje ypač vertinami už aukštą gaminių kokybę, funkcionalumą, puikų dizainą ir originalumą. Kartu augome ir brendome, tad šiuo metu esamiems ir būsimiems klientams kompanija gali pasiūlyti pasaulinį pripažinimą pelniusių Vokietijos, Austrijos, Skandinavijos ir Italijos gamintojų baldų ir interjero detalių.

Daugiau informacijos apie produktą:

Info@beola.lt

Tel. +370 (5) 212 2800

Mus rasite Aušros vartų g. 5/Pasažo skg., Vilniuje.