G-nautics marinistiniams plakatams nuolaidos iki 40% !

Beken of Cowes plakatams, atspindintiems 1990-ųjų gražiausias jachtas ir Thierry Martinez marinistinei kelionių fotografijai dabar iki 40%  nuolaidos. Plakatus gali pamatyti mūsų salone. 

COR krėslas Sinus

Dar 1976 m. sukurtas baldas tebežavi savo dizainu. Krėslas Sinus pavadintas pagal jo spyruokliuojančios ir leidžiančios sūpuotis metalo konstrukcijos išlenkimą. Neįprastos formos minkštalai suteikia išskirtinį sėdėjimo komfortą. COR bendrovės penkiasdešimtmečio proga grąžintas į gamybą ir puikiai atspindi įmonės inovatyvumą ir nesenstantį dizainą.

Padidinamas Team7 valgomojo stalas

Stalas Magnum švariomis linijomis, tvirtumu ir natūralumu žavi bet kurį modernaus ir skandinaviško dizaino megėją. Riešutmedžio stalą su 2soft mechanizmu viena ranka nesunkiai prailginsite dviem 50 centimetrų balto stiklo plokštėmis. Prie šio stalo puikiai dera Magnum kėdės, kurios dėka inovatyvios Stricktex medžiagos - tinklelio yra ne tik ypatingai patogios ir ergonomiškos, bet ir itin lengvai prižiūrimos bei ilgaamžės.

Specialus pasiūlymas Wittmann valgomojo baldams

Stalas Leslie išsiskiria grakščiomis, lakoniškomis formomis. Kuriant šį stalą, Wittmann dizaineriai Soda designers pritaikė savo ilgametę patirtį, dirbant su oda. Universalus stalas Leslie, gali tarnauti ne tik kaip valgomojo, tačiau ir kaip posėdžių stalas. 

Kėdės Nils yra puikus pavyzdys maksimalaus komforto, pasiekto suderinus lengvas formas, bei geriausius Wittmann techninius sprendimus. Jos idealiai papildo bet kurį valgomojo stalą, sukurdamos jaukumo įspūdį. Kiekviena Nils kėdės detalė apgalvota iki smulkmenų - nuo grakštaus atlošo kontūro iki dvigubų siūlių.

Retai pasitaikantis pasiūlymas!

Aukštos kokybės vokiečių kompanijos Cor baldai.
Kolekcija Fino - valgomojo komplektas.

Komplekto kaina: 9.337,00 € 

Komplekto kaina su nuolaida: 5.600,00 € 

 

 

 

 

Specialus pasiūlymas Skovby valgomojo baldams

Danu kompanijos "Skovby" valgomojo baldai - idealus pasirinkimas skandinaviško stiliaus megėjams. Valgomojo komplektas - stalas "SM32", kėdės "SM52" ir vitrinos "SM913" - funkcijos ir harmoningo dizaino junginys. Siūlome įsigyti šiuos baldus, esančius "Beolos" ekspozicijoje su nuo 20 % nuolaida.

Interlübke lentynos BOOKLESS

Bookless lentynos - namams, kuriuose vis mažiau knygų!
Dailus jos karkasas tarsi įrėmina jūsų mėgstamiausius daiktus. Kadangi lentyna labai plona, ji suteiks tai, ko jums labiausiai reikia, - erdvės!

B&O Play nuolaidos

Bang&Olufsen šiuolaikiškų produktų linijos B&O Play ausinių ir garso kolonėlių ypatingi pasiūlymai.

Ypatingas pasiūlymas "Bluthaup" valgomojo baldams

Vokiečių kompanijos "Bulthaup" valgomojo baldai - "communication" serijos "NEMUS" stalas su suolu ir dvi kėdės.

 

Vokiškiems „interlubke“ ir „COR“ baldams įsigyti – retai pasitaikantis pasiūlymas

Ilgametė Vokietijos kompanijų „interluebke" ir „COR" patirtis baldų gamyboje gali garantuoti aukščiausius gamybos ir medžiagų kokybės reikalavimus, išlaikant dizaino ir funkcionalumo balandsą. Kviečiame apžiūrėti šių kompanijų baldus mūsų ekspozicijoje. Dabar sofai „Kaja" ir spintelei „Travo" taikome ypatingas nuolaidas.

 123
Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.