Transformuojami stalai

Daugelis žmonių, ypač gyvenančių nedideliuose butuose ar namuose, susiduria su galvosūkiu, kur susidėti kasdien naudojamus daiktus, susodinti draugus ar gimines. Argi nebūtų puiku, jei turėtumėte ne tik ilgaamžį, bet ir keliems tikslams tinkamą baldą? Daugiafunkciai baldai - geriausias sprendimas taupantiems ne tik erdvę, bet ir išlaidas. Stalai ir staliukai, komodos, darbo stalai, gali atlikti keletą funkcijų. Taip jūsų gyvenamoji erdvė neatrodys perkrauta, o kiekvienas daiktas turės savo vietą.


 

Kai trūksta vietos - išeitis yra

Gyvendamas ankštame bute dažnas susiduria su dilema, ką pirkti: pietų stalą, darbastalį ar kavos staliuką. Nes viskas tikrai netilps. 

Esminė daugiafunkcių baldų savybė - galimybė juos pritaikyti skirtingose situacijose. Moduliniai, perkonfigūruojami elementai dizaineriui suteikia laisvę projektuojant būsto baldų išdėstymą ir dekorą. Neretai pagalvojame, kiek funkcijų gali atlikti vienas elegantiškas ir subtilus nedidelis baldas? Norime daikto, kuris vienu metu tarnautų kaip darbastalis, pietų stalas ir knygų lentyna. Viena populiariausių „transformerių" rūšių - pietų stalai, transformuojami į didžiulius svečių stalus. Jie gali būti įvairiausių formų: stačiakampiai, apvalūs, su metalinėmis ar medinėmis kojomis. Yra daugybė stalviršių bei kojų medžiagų variantų. Tokių žinomų baldų gamintojų kaip „Team7" (Austrija) ir „Skovby" (Danija) stalai transformeriai taupo namų erdvę ir atlieka kelių baldų funkcijas. Šių firmų baldai gaminami pagal patentuotas technologijas yra lengvai transformuojami keičiant jų dydį ar aukštį. Įprasto dydžio stalas be vargo gali virsti ilgu šventiniu stalu, kuris sutalpins net 20 draugų ar šeimos narių.

Vienu judesiu - iš pietų į svečių stalą 

 
Austrų gamintojai „Team7" siūlo išties įdomių lengvai transformuojamų valgomųjų stalų modelių. Kasdien jie gali tarnauti kaip šeimos valgomieji ar darbastaliai, o užsukus svečiams juos paprasta padidinti dvigubai. FLAYE modelis patrauklus tuo, kad, traukiant vieną stalo galą, jis sinchronizuotai pailgėja iš abiejų pusių nuo 60 cm iki 120 cm. Jame įmontuotas aliuminis mechanizmas veikia teleskopo išskleidimo principu. Vienu rankos judesiu per kelias sekundes galite sukurti 4 papildomas vietas prie pietų stalo. Prie jo gali pietauti 12-15 asmenų. Išties įspūdinga.

Nedidelis apvalus GIRADO modelio kavos stalelis nesukels problemų, jei pas jus netikėtai užsuks svečių: vos keliais lengvais judesiais jį galite transformuoti į prailginto ovalo formos stalą ir sukurti nuo 50 iki 100 cm papildomos vietos.
Transformuojamuose danų bendrovės „Skovby" valgomojo staluose dera funkcionalumas ir skandinaviška estetika. Šie stalai su unikalia patentuota technologija gaminami nuo 1933 metų. Galimi variantai - žvaigždės formos principu besiskleidžiantis stalas, dedamos papildomos medžio plokštės ar dvi pakeliamios plokštės.

 


Team7 FLAYE
Team7 FLAYE
Team7 GIRADO
Team7 GIRADO
Skovby SM 39
Skovby SM 39

Skovby SM 32
Skovby SM 32
Draenert  ADLER II
Draenert ADLER II

Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.