Po „Beolos“ stogu – pasaulinio garso prekių ženklai

Fotoreportažas apie mus Verslo žiniose. 
http://vz.lt/fotoreportazai/2017/04/11/po-beola-stogu--pasaulinio-garso-prekiu-zenklai

Lietuvoje jau trečią dešimtmetį veikianti „Beola" savo veiklą pradėjo nuo garsiosios danų kompanijos „Bang & Olufsen" atstovavimo. Žymaus prekės ženklo garso ir vaizdo technika iki šiol yra bendrovės flagmanas, tačiau į jos salonus jau senokai užsuka ir ieškantys aukščiausios kokybės baldų, kilimų ir interjero aksesuarų. Visus juos vienija pasaulyje puikiai pažįstamų gamintojų vardai ir nevienadienis dizainas.

 

 


„Bang & Olufsen“ (Danija)

Išsipildžiusi dviejų jaunų inžinierių, Peter Bang ir Olufsen Svend, svajonė. 1925 metais jie įkūrė bendrovę turėdami aiškų tikslą - tapti pasauliniu kokybės simboliu savo srityje. Šiandien „Bang & Olufsen" vardas yra kokybės sinonimas, o kompanijos televizoriai, muzikos sistemos ir garso kolonėlės garsėja stulbinančia technologinio meistriškumo ir išskirtinio dizaino darna. Kurti naujus produktus kompanija pradeda nuo dizaino, į kurį sumaniai integruojamos aukščiausios kokybės techninės sistemos. „Bang & Olufsen" kūriniai ne tik dovanoja nepriekaištingą kokybę - jie tampa išskirtiniais namų interjero akcentais.„Bulthaup“ virtuvės baldai (Vokietija)

Žmonėms, kurie vertina maksimalų komfortą ir funkcionalumą kasdienėje buityje. „bulthaup" - tai minimalistinis išgrynintų formų dizainas ir ergonomika. Buitinės virtuvės, maksimaliai priartintos prie profesionalių reikalavimų virtuvėms - už tai kompanija buvo apdovanota Europos Komisijos premija. Pasitelkiant unikalias lazerines technologijas, iš nerūdijančio plieno ar laminato išgaunamos besiūlės vientisos dalys, kuriančios baldo - skulptūros įspūdį. Santūri „Bulthaup" išorė skambiai kontrastuoja su įspūdinga stalčių įranga ir daugybe papildomų virtuvėje reikalingų detalių ir aksesuarų, virtuvę paverčiančių vieta, kur norisi užsukti ir pasilikti kuo ilgiau.
„Kiekviena detalė turi savo tikslą."„Wittmann“ baldai (Austrija)

Elegancija, ilgaamžiškumas ir bekompromisis įsipareigojimas kokybei. Šeimos verslui vadovauja jau ketvirtoji karta, o tradiciniai, rankų darbo minkštieji baldai, miegamojo lovos, stalai ir kėdės nuo kompanijos „Wittmann" įkūrimo 1896 m. gimsta nuostabaus gamtovaizdžio apylinkėse įsikūrusiose dirbtuvėse netoli Vienos.
„Funkcija seka paskui viziją, o vizija stebi tikrovę."„Team 7“ baldai (Austrija)

Jau 50 metų ekologiškų baldų iš medienos masyvo gamybos lyderė. „Team 7" ištikimai laikėsi savo filosofijos dar tada, kai sąvoka „tvari gamyba" tebuvo mažai kam aktualūs žodžiai. Gaminamus elegantiškus baldus ji apdirba naudodama tik natūralius aliejus, medieną klijuoja be formaldehido, o atrenka ją iš dėmesingai augintų miškų. Aukštutinės Austrijos kalnų papėdėse gimusią baldų gamybos technologiją sustiprina inovatyvūs sprendimai - taip gimsta išliekamąją vertę turintys baldai.
„Dirbame kartu su geriausia pasaulio dizainere - gamta."„Interlübke“ baldų sistemos (Vokietija)

Jau beveik aštuonis dešimtmečius ši kompanija yra individualumo ir lankstumo simbolis. Jos kuriami baldai maksimaliai pritaikyti konkrečiam interjerui ir individualiems žmogaus poreikiams - dviejų vienodų žmonių nėra, tad kodėl vienodi turi būti baldai? Nuo lentynų ir drabužinių iki komodų ar lovų - tūkstančio atskirų dalių sistema leidžia sukurti namus, kuriuose tvyro tikras savų namų pojūtis.
„Vienintelis dalykas, siejantis „Interlübke" baldus - jų unikalumas."COR baldai (Vokietija)

Nepakartojamomis linijomis stebinanti minkštų baldų estetika, sujungta su aukščiausios kokybės apdaila. Grožis ir patogumas, gimstantis iš nepajudinamo kompanijos principo: geriausios medžiagos ir akylas kiekvieno gamybos žingsnio stebėjimas. Sumaniai su tradicijomis derinamos naujovės kuria neeilinio dizaino ilgaamžius COR baldus.
„Principas paprastas: tik geriausia yra pakankamai gerai."

 Baro kėdės

COR, „Wittmann" ir „Lapalma" ženklais pažymėtos baro kėdės darniai įsilieja į išskirtinio dizaino ir kokybės gaminių būrį. Atskirai verta paminėti italų gamintoją „Lapalma", kurio kėdžių aukštis reguliuojamas hidrauliniu pakėlėju, tad kėdė patogiai pritaikoma bet kurio ūgio žmogui ir įvairiausio aukščio stalams.

 

 ALP kilimai (Ispanija)

Rankomis audžiami kilimai, kurių gamybos ištakos siekia 1918 m., kai Grenados tapytojas José Pérez Ortiz subūrė žymiojo regiono Albaisino, kuriame gaminami rankų darbo kilimai, meistrus ir įkūrė „Alpujarrena" - „Alp" pradininkę. Šiandien jos dirbtuvėse gimstančiuose kilimuose susipina senųjų rankų darbo tradicijos ir dėmesys dizainui bei kūrybiškumui. Gamyboje naudojamos nekenksmingos aplinkai medžiagos, tad dauguma „Alp" gaminių yra biologiškai skaidūs arba juos galima perdirbti.
„Esame toli nuo masinės gamybos, nes manome, kad daiktai turi išlaikyti savo vertę ir prasmę, naudingumą, ir visų pirma - jų grožį."

 

 Design + aksesuarai

Skandinavijos, Vokietijos, Austrijos ir Italijos gamintojų baldai ir interjero aksesuarai, sutelkti interjero galerijoje DESIGN+. Indai, vazos, stalo įrankiai, žvakidės, padėkliukai, termosai, virtuvės aksesuarai. Vardai, pelnę viso pasaulio simpatijas už kokybę, funkcionalumą, puikų dizainą ir originalumą: Eva Solo, Frost, Blomus ir kiti. Daiktai į kuriuos malonu žiūrėti, juos turėti ir naudoti - nes liūdesys dėl prastos kokybės trunka ilgiau, nei žemos kainos džiaugsmas.

 

 


Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.