Team 7 naujiena - ,,cubus pure''

Austrų korpusinių baldų gamintojo ,,Team 7'' išskirtinė šių metų naujiena - spintelių sistema ,,cubus pure''. Santūraus dizaino ir nepriekaištingos kokybės spintelių fasadams gali būti panaudoti ąžuoliniai poliai iš Venecijos. Medienoje išlikusi unikali ąžuolo faktūra, kurią pusę amžiaus, o kartais net visą šimtmetį,  kūrė Venecijos kanalų vanduo ir savo pėdsakus paliko kinivarpos.
www.team7.at 

 

Lentynų sistema ,,grid''

Korpusinių baldų gamintoja ,,interluble'' pristatė daug įkvepiančių naujienų, atspindinčių naujausias baldų dizaino tendencijas! Modernaus dizaino klasika -  lentynų sistema ,,grid''.

 

Lentynų sistema ,,studimo''

,,Interlubke'' atnaujino knygų lentynų sistemą ,,studimo'', kurios dizainą ,,team form ag'' sukūrė dar 1977 metais. 
Šios kolekcijos ilgaamžiškumą lemia formų paprastumas bei baldo funkcionalumas.
Atnaujinus kolekciją naujais techniniais konstrukciniais sprendimais, atsiranda galimybė išgauti dar įdomesnį lentynų vaizdinį ir funkcinį sprendimą.

"Interluebke" tęsia seriją "mell"

Kompanija "Cor" sukurė minkštų baldų kolekcija "Mel" ir "Mell lounge". "Interluebke" tęsia seriją "Mell". "Cor" kolekcijos skirtos svetainei pasižymi formų lengvumu ir sėdėjimo komfortu.
Norėdami išlaikyti vientisą minkštų baldų stilistiką visuose savo namuose turite puikų pasirinkimą - miegamojo lovą "Mell". 
www.interlubke.de

Belaidės Bang & Olufsen

Paskutinę spalio dieną Danijos kompanija „Bang & Olufsen", kurios vardas pasaulyje siejamas su tik su aukščiausios kokybės garso ir vaizdo technika, oficialiai pristatė tris išskirtines premjeras - belaides garso kolonėles „Beolab17", „Beolab18" bei žemo dažnio garso kolonėlę „Beolab19". Bang & Olufsen" inžinieriai naujuose modeliuose įdiegė „WiSa" sistemą, kuri laikoma nauju aukščiausiu bevielio garso perdavimo standartu. Ji leidžia be mažiausių praradimų atkurti visus įmanomus garso parametrus, kurie iki šiol techniškai buvo įmanomi tik naudojant laidus. Audio kolonėlės bevieliu principu veikia su „WiSa" siųstuvus turinčiais įrenginiais. Prijungus laidais kolonėlės funkcionuoja ir su „WiSa" siustuvų neturinčiais garso ir vaizdo prietaisais.

bulthaup b3 virtuvės instaliacija, Milanas 2013

„bulthaup" kompanija 2013 metų didžiojoje dizaino parodoje, Milane, pristatė „bulthaup b3" baldų instaliaciją. 

bulthaup - nauja stalčių sistema

Įmonė „bulthaup" kaskart siekia kuo lanksčiau prisitaikyti prie besikeičiančio žmogaus gyvenimo būdo ir imperatyvų, todėl 2012 m. pavasarį Milane buvo pristatyta unikali stalčių sistema.
Idėją gaminiui padiktavo kasdien augantis asmeninio pasirinkimo bei lankstumo poreikis naudojantis virtuviniais buities daiktais. Sistema buvo sukurta pritaikius išskirtinį „bulthaup" kūrybos braižą, kurio rezultatas - neužmirštamas pojūtis ir išvaizda.
Tai visiškai suderintų, dominuojančių trikampio ir piramidės formos elementų sistema, pagaminta iš natūralių medžiagų (medžio masyvo - riešuto ir ąžuolo - bei metalo - aliuminio ir nerūdijančio plieno), kurią galima laisvai modifikuoti.

Bookless lentynos

Bendrovės „Interlubke" šių metų naujiena - jau netrukus mūsų ekspozicijoje!

Bookless lentynos - namams, kuriuose vis mažiau knygų!

Gyvenimas sparčiai keičiasi ir mums reikės vis mažiau daiktų - literatūros pasaulis telpa skaitmeninėje kišeninėje knygoje, televizoriai darosi plonesni už knygas, įrašų kolekciją keičia mp3 grotuvas, o nuotraukų albumus - vienintelis rėmelis su besikeičiančiomis nuotraukomis.

 

123 
Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.