"Interluebke" tęsia seriją "mell"

Kompanija "Cor" sukurė minkštų baldų kolekcija "Mel" ir "Mell lounge". "Interluebke" tęsia seriją "Mell". "Cor" kolekcijos skirtos svetainei pasižymi formų lengvumu ir sėdėjimo komfortu.
Norėdami išlaikyti vientisą minkštų baldų stilistiką visuose savo namuose turite puikų pasirinkimą - miegamojo lovą "Mell". 
www.interlubke.de

Belaidės Bang & Olufsen naujienos

Paskutinę spalio dieną Danijos kompanija „Bang & Olufsen", kurios vardas pasaulyje siejamas su tik su aukščiausios kokybės garso ir vaizdo technika, oficialiai pristatė tris išskirtines premjeras - belaides garso kolonėles „Beolab17", „Beolab18" bei žemo dažnio garso kolonėlę „Beolab19". Bang & Olufsen" inžinieriai naujuose modeliuose įdiegė „WiSa" sistemą, kuri laikoma nauju aukščiausiu bevielio garso perdavimo standartu. Ji leidžia be mažiausių praradimų atkurti visus įmanomus garso parametrus, kurie iki šiol techniškai buvo įmanomi tik naudojant laidus. Audio kolonėlės bevieliu principu veikia su „WiSa" siųstuvus turinčiais įrenginiais. Prijungus laidais kolonėlės funkcionuoja ir su „WiSa" siustuvų neturinčiais garso ir vaizdo prietaisais.

bulthaup b3 virtuvės instaliacija, Milanas 2013

„bulthaup" kompanija 2013 metų didžiojoje dizaino parodoje, Milane, pristatė „bulthaup b3" baldų instaliaciją. 

naujausias B&O kūrinys BeoPlay A9

BeoPlay A9 puikus skambesys savo galia užpildys netgi erdviausią loftą beviele sistema - tiesiai iš Jūsų mėgiamo įrenginio. Tik pasirodęs, bet jau pelnė garbingiausius pasaulinius apdovanojimus.

 

 

bulthaup - nauja stalčių sistema

Įmonė „bulthaup" kaskart siekia kuo lanksčiau prisitaikyti prie besikeičiančio žmogaus gyvenimo būdo ir imperatyvų, todėl 2012 m. pavasarį Milane buvo pristatyta unikali stalčių sistema.
Idėją gaminiui padiktavo kasdien augantis asmeninio pasirinkimo bei lankstumo poreikis naudojantis virtuviniais buities daiktais. Sistema buvo sukurta pritaikius išskirtinį „bulthaup" kūrybos braižą, kurio rezultatas - neužmirštamas pojūtis ir išvaizda.
Tai visiškai suderintų, dominuojančių trikampio ir piramidės formos elementų sistema, pagaminta iš natūralių medžiagų (medžio masyvo - riešuto ir ąžuolo - bei metalo - aliuminio ir nerūdijančio plieno), kurią galima laisvai modifikuoti.

Bookless lentynos

Bendrovės „Interlubke" šių metų naujiena - jau netrukus mūsų ekspozicijoje!

Bookless lentynos - namams, kuriuose vis mažiau knygų!

Gyvenimas sparčiai keičiasi ir mums reikės vis mažiau daiktų - literatūros pasaulis telpa skaitmeninėje kišeninėje knygoje, televizoriai darosi plonesni už knygas, įrašų kolekciją keičia mp3 grotuvas, o nuotraukų albumus - vienintelis rėmelis su besikeičiančiomis nuotraukomis.

 

Garso sistema BeoLit 12

2012m. Bang and Olufsen pristatyta garso sistema BeoLit 12 jau apdovanota prestižiniu red dot. Išskirtinė garso kokybė, kompaktiškas dydis, lanksčios naudojimo galimybės, patogi odinė rankena. Savo mėgstamą muziką galėsite klausytis iš mobiliojo iPhone telefono ar kito Apple prietaiso bevieliu Airplay ryšiu arba iš bet kokio grotuvo ar telefono, prijungę laidu. Su BeoLit 12 kiekvienas gali parinkti muziką - šią garso sistemą galite vienu mygtuko paspaudimu prijungti ir prie draugo telefono. Nustebinkite savo kompaniją ir palepinkite save jau išvardytais šio naujo mažo funkcionalaus ir išvaizdaus dizaino objekto privalumais!

www.beoplay.com

 

123 
Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.