MIRAART hamakų komfortas - lauke, namie ar biure

MIRAART hamakai - vieta šeimos poilsiui ir pramogoms.

Dar daugiau funkcionalumo - atnaujinta interlubke spintų ir drabužinių sistema

Dizainerių dueto Rolf Heide ir Peter Kraling spintų ir drabužinių sistemos collect ir base yra puikus pavyzdys, jog net moderni klasika gali būti patobulinta.

Team 7 naujienos Beolos ekspozicijoje

Kviečiame apsilankyti salone Beola ir įvertinti funkcionalius bei elegantiškus Team 7 stalus Girado ir Flaye.

Odinis stalas Leslie ir kėdės Nils - subtili klasikos elegancija

Wittmann naujienos "Beolos" ekspozicijoje.

Stalas Leslie išsiskiria grakščiomis, lakoniškomis formomis. Kuriant šį stalą, Wittmann dizaineriai Soda designers pritaikė savo ilgametę  patirtį, dirbant su oda. Universalus stalas Leslie, gali tarnauti ne tik kaip valgomojo, tačiau ir kaip posėdžių stalas. Įvairios galimos stalviršio, bei kojų apdailos kombinacijos leidžia derinti stalą Leslie prie skirtingų kėdžių.

Dick, Vokietija

Dick yra vienintelis gamintojas pasaulyje, siūlantis platų peilių, galąstuvų, šlifavimo staklių ir aksesuarų pasirinkimą virtuvės šefams ir mėsininkams.

Gamintojo puslapis  
www.dick.de

Pirkti iš www.designplus.lt

Galite pirkti ir internetu

Mūsų atstovaujamų gamintojų interjero aksesuarus  ir kai kuriuos baldus bei Bang & Olufsen BeoPlay gaminius galėsite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.designplus.lt

Žėrintys “bulthaup” brangakmeniai

            “bulthaup” yra pasaulinis lyderis aukščiausios kokybės virtuvių segmente. Tai - nepriklausoma, šeimyninė, valdoma jau trečios kartos atstovo, Marc O. Eckert, įmonė. „bulthaup“ vardas nuo kompanijos užuomazgų siejamas su kokybe, funkcija, dizainu bei neblėstančia aistra inovacijoms. Bėgant laikui šis nedalomas ketvertukas tapo galinga varančiąja jėga pasaulinėje baldų pramonėje.

 

 

Naujiena Beolos salone...

Pavasaris, tai metas, kai kaip niekad norisi atsinaujinti, keisti aplinką, susikurti gerą nuotaiką. Kodėl nepradėjus nuo svetainės? 
Nuolat  besikeičiančioje Beolos ekspozicijoje naujiena - kampinė Cor sofa Kaja. 

Sofa ELM

Dizaino studija ,,Jehs + Laub'' kompanijai COR sukūrė naują minkštų baldų seriją ELM. Serija atspindi pamatines kompanijos vertybes - nepriekaištingą kokybę, sėdėjimo komfortą ir ilgaamžį elegantišką dizainą.

Sofa CONSETA

Tikras kompanijos COR hitas - sofa CONSETA šiemet atšventė 50-eties metų jubiliejų.

Dizainerio Friedricho Wilhelmo Mollerio kūrinio sėkmė unikali.

 Ir šiandien šios sofos dizaino kalba kaip niekad gyvybinga ir įkvepianti.

 

 

Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.