Lentynų sistemos "lilu"

2018 sausis

Vokietijos baldų gamintojo interlübke lentynų sistemos "lilu" buvo įvertintos prestižiniais tarptautiniais "Iconic Awards 2018" dizaino apdovanojimais "Best of best" kategorijoje

"lilu" padeda atskleisti individualumą bei suteikia namams dekoratyvumo. Daugybė formų, dydžių, spalvų bei apdailos medžiagų pasirinkimo. Tai gali būti vientisa siena ar kompozicija iš keleto dalių - išskirtinumą susikurkite patys.

 

 

Interstuhl biuro kėdės

Vokiečių įmonės Interstuhl istorija prasidėjo 1961 metais, kai du vyrai, pasitelkę savo patirtį ir aistrą, sukūrė primąją ergonomišką darbo kėdę. Nuo šaltkalvystės iki kėdžių - sekant eknomikos kylimą, darbinius arklius keičiant mašinomis - tėvas ir sūnus rado naują nišą ir taip pakeitė darbininkų darbo įpročius.

Po „Beolos“ stogu – pasaulinio garso prekių ženklai

Fotoreportažas apie mus Verslo žiniose. 
http://vz.lt/fotoreportazai/2017/04/11/po-beola-stogu--pasaulinio-garso-prekiu-zenklai

Lietuvoje jau trečią dešimtmetį veikianti „Beola" savo veiklą pradėjo nuo garsiosios danų kompanijos „Bang & Olufsen" atstovavimo. Žymaus prekės ženklo garso ir vaizdo technika iki šiol yra bendrovės flagmanas, tačiau į jos salonus jau senokai užsuka ir ieškantys aukščiausios kokybės baldų, kilimų ir interjero aksesuarų. Visus juos vienija pasaulyje puikiai pažįstamų gamintojų vardai ir nevienadienis dizainas.

 

 

Transformuojami stalai

Daugelis žmonių, ypač gyvenančių nedideliuose butuose ar namuose, susiduria su galvosūkiu, kur susidėti kasdien naudojamus daiktus, susodinti draugus ar gimines. Argi nebūtų puiku, jei turėtumėte ne tik ilgaamžį, bet ir keliems tikslams tinkamą baldą? Daugiafunkciai baldai - geriausias sprendimas taupantiems ne tik erdvę, bet ir išlaidas. Stalai ir staliukai, komodos, darbo stalai, gali atlikti keletą funkcijų. Taip jūsų gyvenamoji erdvė neatrodys perkrauta, o kiekvienas daiktas turės savo vietą.

Wittmann 120 metų sukaktį minint - Wittmann Hayon Workshop kolekcija

„Prireikia labai daug laiko, kol tampi jaunas",- Pablo Picasso. Austrijos kompanija Wittmann, švenčianti 120 metų jubiliejų, puikiai iliustruoja šią frazę - pastovus kompanijos ir baldų tobulėjimas, išlaikant aktualų ir šiuolaikišką dizainą. Minint šią progą, Wittmann pristato naujausią bendradarbiavimo su Ispanijos dailininku-dizaineriu Jaimie Hayon kūrybos rezultatą - Wittmann Hayon Workshop. Jei neliksite abejingi, gera žinia - šios kolekcijos baldus jau galite užsakyti "Beola" salone.

bulthaup 2016. Atrasti virtuvę.

„Mes nekuriame dalykų, kuriuos lengva pagaminti, tačiau kuriame tuos, kurie yra teisingi. Mes nesitaikstome su kompromisais. Tai - mūsų aistra." (Marc O. Eckert, CEO, Bulthaup)

Naujasis interjero aksesuarų ir baldų salonas DESIGN+

Su džiaugsmu pranešame, kad atidarėme naują interjero aksesuarų bei baldų saloną DESIGN+, prekybos ir pramogų centre "Ozas'' įsikūrusioje įspūdingo dydžio Interjero Galerijoje.
260 kvadratinių metrų erdvėje sukūrėme išskirtinio dizaino apdovanojimus pelniusių interjero aksesuarų ir skandinaviško dizaino Skovby valgomojo baldų ekspoziciją.

MIRAART hamakų komfortas - lauke, namie ar biure

MIRAART hamakai - vieta šeimos poilsiui ir pramogoms.

Dar daugiau funkcionalumo - atnaujinta interlubke spintų ir drabužinių sistema

Dizainerių dueto Rolf Heide ir Peter Kraling spintų ir drabužinių sistemos collect ir base yra puikus pavyzdys, jog net moderni klasika gali būti patobulinta.

Team 7 naujienos Beolos ekspozicijoje

Kviečiame apsilankyti salone Beola ir įvertinti funkcionalius bei elegantiškus Team 7 stalus Girado ir Flaye.

 123
Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.