Išskirtinis pasiūlymas

Ypatingų pasiūlymų metas! Tokia proga pasitaiko TIK KARTĄ METUOSE!

Puiki proga įsigyti pasaulinio garso prekių ženklų baldus, garso ir vaizdo techniką iš ekspozicijos už itin patrauklią kainą! Visus baldus išvysite "Beolos" salone. Skubėkite išsirinkti, nes pasiūlymas galioja tik vasario ir kovo mėnesiais.


„bulthaup b3“ sala iš ekspozicijos!

Niekas geriau nepraskaidrins pilko rudens ar žiemos vakaro nei nuostabi vakarienė su pačiais brangiausiais žmonėmis. O kad šis laikas būtų praleistas jaukioje ir harmoningoje aplinkoje, "Beola" dovanoja ypač retą pasiūlymą, ypač svarbiam namų pirkiniui.

„bulthaup b3" sala iš ekspozicijos!

Viename komplekte apimanti beveik visą standartinę virtuvę: plautuvę ir indaplovę, orkaitę ir kaitlentę su gartraukiu virš jos, maisto ruošimo, sėdėjimo bei buities daiktų laikymo zonas. Ir jokių apribojimų renkantis šaldytuvą, nes čia tiks viskas - tiek laisvai pastatomi, tiek įmontuojami modeliai.
Kokybiškos ir lengvai prižiūrimos baldų apdailos medžiagos: 1 cm storio dirbtinis akmuo stalviršiui, patvarus matinis lakas fasadams bei natūralios riešuto faneruotės akcentai pusbariui ir sieninėms lentynoms.
Visa saloje esanti buitinė technika sukomplektuota iš „SIEMENS" „Studio line" serijos - galimybė turėti daugiau nei tiesiog prietaisą maistui ruošti.

Ilgalaikė investicija į jūsų komfortą.Bang & Olufsen kolonės iš ekspozicijos gera kaina!

Aukščiausios kokybės muzikos, garso ir vaizdo sistemos. Tobulas garsas ir išskirtinis dizainas -Bang & Olufsen.COR baldai

Grožis ir patogumas, neeilinio dizaino ilgaamžiai COR baldai.

 


Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.