Išskirtinis pasiūlymas

Ypatingų pasiūlymų metas! Tokia proga pasitaiko TIK KARTĄ METUOSE!

Puiki proga įsigyti pasaulinio garso prekių ženklų baldus, garso ir vaizdo techniką iš ekspozicijos už itin patrauklią kainą! Visus baldus išvysite "Beolos" salone. Skubėkite išsirinkti, nes pasiūlymas galioja tik vasario ir kovo mėnesiais.


Bang & Olufsen kolonėlės iš ekspozicijos gera kaina!

Aukščiausios kokybės muzikos, garso ir vaizdo sistemos. Tobulas garsas ir išskirtinis dizainas -Bang & Olufsen.„bulthaup b3“ sala iš ekspozicijos!

Niekas geriau nepraskaidrins pilko rudens ar žiemos vakaro nei nuostabi vakarienė su pačiais brangiausiais žmonėmis. O kad šis laikas būtų praleistas jaukioje ir harmoningoje aplinkoje, "Beola" dovanoja ypač retą pasiūlymą, ypač svarbiam namų pirkiniui.

„bulthaup b3" sala iš ekspozicijos!

Viename komplekte apimanti beveik visą standartinę virtuvę: plautuvę ir indaplovę, orkaitę ir kaitlentę su gartraukiu virš jos, maisto ruošimo, sėdėjimo bei buities daiktų laikymo zonas. Ir jokių apribojimų renkantis šaldytuvą, nes čia tiks viskas - tiek laisvai pastatomi, tiek įmontuojami modeliai.
Kokybiškos ir lengvai prižiūrimos baldų apdailos medžiagos: 1 cm storio dirbtinis akmuo stalviršiui, patvarus matinis lakas fasadams bei natūralios riešuto faneruotės akcentai pusbariui ir sieninėms lentynoms.
Visa saloje esanti buitinė technika sukomplektuota iš „SIEMENS" „Studio line" serijos - galimybė turėti daugiau nei tiesiog prietaisą maistui ruošti.

Ilgalaikė investicija į jūsų komfortą.COR baldai

Grožis ir patogumas, neeilinio dizaino ilgaamžiai COR baldai.

 Vitra kėdės Panton

Vitra kėdės inovatyvus dizainas sukurtas dar 1967 metais vieno įtakingiausių XX a. Danijos baldų ir interjero dizainerių - Vernerio Pantono, pavadintos šio menininko vardu - inovatyvaus ir futuristinio dizaino pavyzdžiai.

Pagamintos iš matinio dažyto polipropileno, šios kėdės tinka naudoti ir lauke.

Balta Panton kėdė kaina 1 vnt. - 242,00 EUR su PVM (turime 6 vnt.)
Kaina su nuolaida 1 vnt. - 179,00 EUR su PVM x 6 vnt.

Žalia Panton kėdė kaina 242,00 EUR su PVM
Kaina su nuolaida - 169,00 EUR su PVM (turime 1 vnt.)

 Krėslas iš ekspozicijos LC4

Krėslui iš ekspozicijos LC4 siūlome puikią kainą


Architektūros ir dizaino legendos Le Corbusier 1928 metais sukurtas LC4 krėslas dar vadinamas "atsipalaidavimo įrenginiu" - dėl žmogaus kūno linkius atkartojančių formų poilsis šiame krėsle išties nepakartojamas. Natūraliu ponio kailiu ir oda aptrauktas krėslas - tai modernaus dizaino klasika.

Siūlome specialią kainą:

Krėslas LC4
160x57x73 cm.
Apdaila - ponio kailis

Kaina: 1.549,00 €
Speciali kaina: 999 €

 

Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.