Flyte, Švedija

Flyte - kompanija siūlanti inovatyvius produktus namų interjerui. Švedų profesionalų grupė su aistra minimalistiniui dizainui ir magnetų magijai sukūrė pirmas levituajančias lemputes pasaulyje. Išrinkti Time žurnalo kaip geriausia 2016 inovacija.


Gamintojo puslapis:https://flyte.se/

 

Pirkti iš www.designplus.lt

 


Pasaulis juda nepaliaujamu greičiu, tad siūlome sustoti minutėlei ir patirti kažką neįprasto. Mūsų naujas atradimas yra Flyte levituojančios lemputės kurioms nereikia jokios baterijos - energija yra perduodama magneto pagrindu per orą. Magnetinis pagrindas apipavidalintas kokybiška mediena yra pagalba lemputėms "kyboti" ore ir sukurti neįprastą ir nepamirštamą vaizdą.


Sukurta ir modeliuota Švedijos profesionalų, Flyte lempučių pagrindo apdaila gali būti iš: ąžuolo, riešutmedžio ar uosio. Šiam inovatyviam šių dienų išradimui yra naudojamos efektyvios LED lemputės, kurios yra apskaičiuotos veikti apie 50 000 valandų t.y. 12 valandų per dieną/vienuolikai metų. Lemputės veikimas labai paprastas - vienu rankos prisilietimu prie lemputės pagrindo galima reguliuoti jos įjungimą ir išjungimą.

Ne tik lemputės gali kyboti ore, Jūs taip pat galite išbandyti tai su savo augalais. FLYTE siūlo jums dar vieną inovaciją - LYFE nulinės gravitacijos sistema leidžianti jums auginti savo mėgstamus augalus ore. 

 

 


Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.