Dick, Vokietija

Dick yra vienintelis gamintojas pasaulyje, siūlantis platų peilių, galąstuvų, šlifavimo staklių ir aksesuarų pasirinkimą virtuvės šefams ir mėsininkams.

Gamintojo puslapis:www.dick.de

 

Pirkti iš www.designplus.lt 

 

 

Friedr. Dick įmonė buvo įkurta 1778 metais Vokietijos mieste Eslingene ir jau daugiau nei 230 metų veikia kaip šeimos verslas. Ilgametės tradicijos, bei produktų virtuvės šefams ir mėsininkams gamybos patirtis skatina Friedr. Dick nuolatos vystyti ir kurti inovatyvius produktus. Klientų atsiliepimai ir pačių Friedr. Dick idėjos virsta aukščiausios kokybės produktais. Kokybės vertinimai ir gamybos procesai atitinka DIN EN ISO 9001 ir EMAS 2 reikalavimus.

Friedr. Dick pozicija - etiškas ir aplinkai draugiškas elgesys padeda išsaugoti aplinką ir mūsų vietą joje. Friedr. Dick produkcija išsiskiria ne tik aukščiausios klasės funkcionalumu ir patogumu, bet ir ypatingu patvarumu. Įmonė naudoja pažangiausias technologijas, tačiau taip pat vertina ir skatina rankų darbo naudojimą gamybos procesuose. Taip pirkėjas gauna geriausios kokybės produktą, kurį gaminant yra tausojami gamtos ištekliai.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.