bulthaup virtuvės aksesuarai, Vokietija

bulthaup virtuvės aksesuarai yra daugiau nei tik virtuvės įrankiai. Funkcionalumas kiekvieną dieną: supjaustykite duoną ar daržoves, laikykite miltus ir prieskonius, ar patiekite valgį. bulthaup virtuvės aksesuarai besisukant laikui visi palaipsniui įgauna vis didesnę asmeninę vertę.

Virtuvės aksesuarai, kurie negali būti laikomi spintelėse.

 

Gamintojo tinklalapis: www.bulthaup.com


bulthaup duoninė

Duonos gaminiai išliks ilgiau švieži ir galės išlaikyti daugiau vertingų medžiagų, jei bus laikomi tinkamoje vietoje. Patogiai ir saugiai laikykite stilingoje bulthaup duoninėje, kurią būtina tinkamai prižiūrėti, dažnai plauti, gerai išdžiovinti. Duona greitai nesudžius, nes bus apsaugota nuo drėgmės, ar nuo tiesioginių saulės spindulių.bulthaup duonos pjaustymo lentelė


Tvirta ir funkcionali bulthaup duonos pjaustymo lentelė

Pjaustymo lentelė pagaminta taip, kad duonos trupiniai per groteles patenka ant padėklo esančio lentelės apačioje. Taip lengvai išvaloma. Medinė pjaustymo lentelė yra ekologiška, stabili ir svarbiausia - ant medinio paviršiaus net taip greitai atšimpa peilio ašmenys.

 


bulthaup pjaustymo, smulkinimo ar kapojimo lentelės

Medinės pjaustymo lentelė naudojama virtuvės profesionalų. Lentelės pagamintos iš natūralios medienos, kurios paviršius yra draugiškas peilio ašmenims. Pjaustant ant medinio paviršiaus ne taip greitai atšimpa peilio ašmenys. Juolab klevo medienos duonos lentelės turi antibakterinį poveikį.

 

 bulthaup maisto laikymo indas

Birių maisto produktų indas pagamintas iš aukštos kokybės porceliano. Ši medžiaga idealiai tinka laikyti birius, skystus, šviežius maisto produktus. Birių produktų indai galimi trimis skirtingais aukščiais (24, 16 ir 8 cm).

 


Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.