bulthaup 2016. Atrasti virtuvę.

„Mes nekuriame dalykų, kuriuos lengva pagaminti, tačiau kuriame tuos, kurie yra teisingi. Mes nesitaikstome su kompromisais. Tai - mūsų aistra." (Marc O. Eckert, CEO, Bulthaup)


         Bulthaup gyvenimo ir veiklos filosofija visuomet buvo paremta pamatinėmis vertybėmis, kurių ašyje yra žmogus. Niekada nepamirštant to, jog žmonės turi nesuskaitomą daugybę gyvenimo būdo stilių: vieni ar šeimose, nuolatos kelyje ar visada šalia namų, didesniame ar mažesniame būste. Todėl nenumaldomas kompanijos architektų ir inžinierių noras kurti bei gerinti esminį žmogaus būsto centrą - virtuvę, šiais metais atvėrė naujas b3, b1 ir b+ virtuvės sistemų perspektyvas. Milano parodos „Salone Internazionale del mobile 2016" metu buvo pristatyti atnaujinti šių sistemų elementai, išsiskiriantys Bulthaup būdingu funkcionalumu, išbaigtu dizainu bei aukšto lygio meistriškumu. Ir šį kartą pagrindiniu prioritetu išliko siekis prisitaikyti prie žmonių poreikių ir įpročių.

           Permąstant sistemas ir pritaikant jas besikeičiančiam šiuolaikiniam gyvenimo būdui, daugiafunkcinės erdvės koncepcijos tampa labai aktualiomis. Šiandien virtuvė tampa jaukia erdve asmeniniams pokalbiams, transformuojama iš maisto ruošimo zonos į gyvenamąją erdvę, kurioje pietų stalas tampa namų šerdimi. Dažnai, žmonės, susitikę prie stalo ir ragaudami maistą, atranda naujas patirtis bei kultūrines perspektyvas. Tai atsispindi ir bulthaup b3 virtuvės funkciniuose sprendimuose, pavyzdžiui, japoniško interjero akcentais tampa slankiojančios sienos dengimo plokštės, kurios vienu metu gali atlikti kelias funkcijas: svarbiausių smulkių virtuvės rankandų laikymo vieta, kad viskas būtų „po ranka", sienos apsauga nuo vandens ar aliejaus purslų bei galimybė šiek tiek paįvairinti virtuvės kasdienį įvaizdį. Taigi, priklausomai nuo virtuvėje besisukiojančio gyventojo poreikių slankiojančios sienos dengimo plokštės gali tarnauti ir kaip funkcinis, ir kaip dekoro elementas.

           Parodos metu pristatyta papildyta laisvų modulių sistema b+. Kabantys b+ elementai, kurie gali būti naudojami kaip lentynų sistema taurėms, kaip šviestuvas ar kaip gartraukis, pridėjus reikiamas komplektuojančias dalis. Priklausomai, kaip norisi interpertuoti.Vieta mėsai ruošti ar vieta laikyti daiktams, baro detalėms, šviestuvas ar gartraukis - viskas gali būti modifikuojama priklausomai nuo individualių pageidavimų. Šias galimybes apvainikuoja kruopščiai atrinktos apdailos medžiagos: juodo matinio aliuminio detalės, nerūdijantis plienas ir ąžuolo bei riešuto medžio masyvas. 

www.bulthaup.com Aušros Vartų g. 5 / Pasažo skg., Vilnius, Lietuva     |     Tel.: (5) 212 2800, Faks.: (5) 212 2543, info@beola.lt     |     Darbo laikas: I - V 10 - 19 val., VI 10 - 16 val.